Türkiye'nin en büyük influencer ödül töreni için çok az zaman kaldı! 🎉

Gün
Saat
Dakika

Sıkça Sorulan Sorular

 • Influencer olarak bireysel başvuru yapabilir miyim?

  Influencerlar bireysel başvuru yapma hakkına sahip değildir. Bir influencer ancak marka ya da ajans aracılığı ile INFLOW Awards'a başvuruda bulunabilir. Bunun için iş birliği yaptığınız marka ve/veya ajansı başvuru için yönlendirebilirsiniz.

 • INFLOW Awards'a nasıl katılabilirim?

  INFLOW Awards websitesi üzerinden mailiniz ile kendi hesabınızı oluşturup, karşısınıza çıkan başvuru formunu eksiksiz doldurmanız ve başvuru ücretini kredi kartı veya banka hesabına havale yaparak süreci tamamlamanız gerekmektedir.

 • INFLOW Awards'a neden katılmalıyım?

  INFLOW Awards, Influencer Pazarlaması sektöründeki tüm paydaşların sürdürülebilir bir şekilde üst standartta içerik üretmesi için gerekli ve yenilikçi motivasyonu sağlamaktır. INFLOW Awards'a katılarak:

  - Influencer işbirliği ile ürettiğiniz kampanya aracılığıyla markanızın/ajansınız sürdürülebilir başarısını pekiştirme,

  - Üretilen kampanyanın daha fazla ses getirmesini sağlayarak farklı hedef kitlelere erişme,

  - Gerçekleştirilecek canlı yayın ve iletişim faaliyetleri ile kampanyanın bilinirliğini güçlendirme şanısına sahip olabilirsiniz.

 • Birden fazla kurum adına başvuru yapmak mümkün mü?

  Başvuru yapan kişi birden fazla kurum adına başvuru yapabilmektedir.

 • Başvuru yaparken belirttiğim kampanyada influencer ile işbirliği yapmış olmak zorunlu mu?

  Başvuru amacıyla belirtilen kampanyada en az bir influencer ile işbirliği yapılmış olması zorunludur.

 • Oylama ne şekilde gerçekleşecek?

  Değerlendirme jüri heyeti değerlendirmesi ve halk oylaması olarak 2 ayrı şekilde gerçekleşecektir. En İyi Instagram Influencer’ı, En İyi Youtube Influencer’ı, En İyi TikTok Influencer’ı ve En İyi Twitch Influencer’ı kategorileri üzerinden değerlendirmeye tabii tutulacak olan influencerların ödül sahibi olmaya hak kazananı halk oylaması ile belirlenecektir. Halk oylaması inflowawards.com adresi üzerinden olup, 9 Ekim 2020 saat 10.00 itibari ile başlayıp, 30 Kasım 2020 saat 23.59’da son bulacaktır. Halk oylamasında her kişi sadece BİRER defa olmak şartı ile oy kullanma hakkına sahiptir.

  Başvurularını eksiksiz yapan ajans ve markalar ise jüri üyelerinin başvuruları değerlendirmesi ve puanlaması sonucunda her kategorinin ödül almaya hak kazananı belirlenmiş olur.

 • Ödül sahipleri ne zaman açıklanacak?

  Tüm kategorilerin ödül sahipleri ödül töreni gecesinde açıklanacaktır. Shortlist'e kalan adaylara ise 11 Aralık 2020 tarihinden itibaren inflowawards.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

 • Ödül törenini nereden izleyebilirim?

  INFLOW Awards'20 Onedio YouTube kanalı üzerinden canlı olarak yayınlanacaktır.