Hakkımızda

Inflow Awards

INFLOW Summits tarafından Türkiye’de bu yıl ilki düzenlenecek olan INFLOW Ödülleri, Türkiye’de doğan ve kısa sürede dijital dünyanın küresel çapta önde gelen markası haline gelen INFLOW’un, değer yaratmak hedefiyle oluşturduğu influencer, marka ve ajansların düzenlediği kampanyaları ödüllendiren bir organizasyondur. Bu sayede sektördeki başarılı çalışmalara dikkat çekmek ve yenilikçiliği teşvik etmekle birlikte platform, influencer pazarlama etkinliklerinin sürdürülebilir büyümesine yön vermeyi hedefler.

Ödül Töreni, marka ve ajansları sürdürülebilir ve yaratıcı projeler üretmek için motive etmeyi hedeflemek ile beraber; ödül gecesi aracılığı ile sektör paydaşlarını bir araya getirmektedir.

INFLOW Ödülleri’nin öncelikli amacı; değerlendirme metodolojisi, jüri heyeti, ödül töreni ve basın yansımasıyla influencer, marka ve ajans işbirliklerini teşvik etmektir.

INFLOW Summits

INFLOW dijital kanaat önderlerini, bloggerları, sosyal medya içerik üreticilerini sektörün lider markalarıyla uluslararası boyutta farklı etkinlikler çerçevesinde bir araya getirmeyi hedefleyen bir platformdur. Sürekli gelişmekte olan pazarda,'Influencer Pazarlaması' ilke ve temellerini yöneten INFLOW, markalar ve sosyal medya içerik üreticilerini bir araya getirerek pazarın sınırlarını, eğilimini ve dinamiklerini belirler.

We at INFLOW provide the overall behind the scenes of an organization and turn it into a Brand-2-Influencer Summit at an international scale. Whether it is travel, fashion, food, technology or any other industry where digital marketing is essential for growing, INFLOW paves the way in inventing unique marketing methods to perfectly partner the brand and digital influencer from anywhere around the globe.

  • 2 Years
  • 9 Global Events
  • 10 Destinations
EMRE GELEN
INFLOW Summits Kurucu Ortağı

1983 yılında İstanbul'da doğan Emre Gelen, İstanbul Erkek Lisesi'ni bitirdikten sonra Lugano, İsviçre'de TASIS değişim programlarına katıldı.

Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olduktan sonra UCLA, California Üniversitesi'nde eğitimini tamamladı.Türkiye'ye döndüğü tarihten itibaren çeşitli turizm girişimlerinde yatırımcı ve kurucu olarak görev yapmaktadır.

AFŞIN AVCI
INFLOW Summits Kurucu Ortağı

Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim sistemleri bölümünden mezun olan Afşın Avcı, üniversite öğrencileri ile profesyonellerin bir arada deneyimlerini paylaştığı ChatterboxTR isimli blog projesi ile 2009 Yılında En İyi İş Dünyası Bloguna, 2010 yılında da 3.lük ödülüne layık görüldü. Mezuniyet projesini Türkiye’deki Siyasi Partilerin Web Kullanımı üzerine yaptı.

2009 yılından 2014 yılına kadar Berlin merkezli oyun içi reklam şirketi olarak kurulan SponsorPay’in Türkiye direktörlüğünü yürüttü. Daha sonra Fyber adını alan şirket, 2014 yılının Ekim ayında RNTS Media tarafından 190M $’a satın alındı. Bu görevi sırasında Türkiye’nin ilk Sosyal Medya Ajanslarından olan DF İstanbul’un kuruluşunda yer aldı. Ayrıca bir proje için 4 aylık süreyle Yemeksepeti’nde de görev aldı. 2014 yılının başından itibaren Paris merkezli reklam networku Kwanko’nun Türkiye direktörlüğü görevini üstlenen Avcı, şirketin Türkiye pazarına girme ve pazarda büyüme sürecini yönetti.

Afşın Avcı, sosyal medya ve dijital pazarlama ajansı AFI Digital, marka ve influencerları bir araya getiren INFLOW Summits ve dijital medya planlama şirketi Good Ad Lab’in ortağı olarak görev yapmaktadır.