Türkiye'nin en büyük influencer ödül töreni için çok az zaman kaldı! 🎉

Gün
Saat
Dakika

Hakkımızda

Inflow Awards

INFLOW Awards, Türkiye’de doğan ve kısa sürede dijital dünyanın küresel çapta önde gelen markası haline gelen INFLOW Network’ün, değer yaratmak hedefiyle oluşturduğu influencer, marka ve ajansların düzenlediği kampanyaları ödüllendiren bir organizasyondur. Influencer pazarlama etkinliklerinin sürdürülebilir büyümesine yön vermeyi hedefleyen INFLOW Awards, gerçekleştiği 2018, 2019 ve 2020 yıllarında Influencer, marka ve ajansları motive etmiş, ödül gecesi aracılığıyla tüm bu paydaşları bir araya getirmiş ve başarılı kampanyaların ödüllendirilmesi ile başarıyı sürdürülebilir kılmayı amaçlamıştır.

INFLOW Ödüllerinin öncelikli amacı; değerlendirme metodolojisi, jüri heyeti, ödül töreni ve paydaşlaryla ortaya koyduğu değerle influencer, marka ve ajans işbirliklerini teşvik etmektir.

INFLOW Network

INFLOW Summits, INFLOW Awards, INFLOW Bridge ve INFLOW Academy markalarının bir araya geldiği çatı markadır. Influencer Marketing yönteminin var olduğu tüm başlıklarda somut bir varlık ortaya koyarak sektörün sürdürülebilir büyümesini hedefleyen INFLOW Network dijital kanaat önderlerini, sosyal medya içerik üreticilerini sektörün lider markalarıyla uluslararası boyutta farklı etkinlikler ve aktiviteler çerçevesinde bir araya getiren bir platformdur. Sürekli gelişmekte olan pazarda,'Influencer Pazarlaması' ilke ve temellerini yöneten INFLOW, markalar ve sosyal medya içerik üreticilerini bir araya getirerek pazarın sınırlarını, eğilimini ve dinamiklerini belirler.

  • 5 Years
  • 16 Global Events
  • 10 Destinations