Türkiye'nin en büyük influencer ödül töreni için çok az zaman kaldı! 🎉

Gün
Saat
Dakika

INFLOW AWARDS AMAÇ VE HEDEFLER

 

INFLOW Awards; Türkiye’deki influencer pazarlama etkinliklerinin sürdürülebilir büyümesine yön vermeyi hedefleyen; Influencerları motive etmeyi amaçlayan ve bir araya getiren Türkiye’nin en prestijli Influencer ödülleridir.

 

INFLOW Awards değerlendirme metodolojisi, jüri heyeti, ödül töreni ve içeriğe bağlı dijital ve konvansiyonel medya yansımaları ile başarılı influencerların ödüllendirilmesi vasıtasıyla başarıyı sürdürülebilir kılmayı destekler ve influencer işbirliklerini teşvik etme amacını ön planda tutar.

 

Kategori bazında değerlendirme süreci şu şekildedir: 

 

1. Halk Oylaması Kategorisi: 

 

1.1. Halk Oylaması tarafından belirlenecek olan En İyi Instagram Influencer’ı, En İyi Youtube Influencer’ı, En İyi Twitch Influencer’ı ve En İyi TikTok Influencer’ı için, oylamaya katılacak olan influencerlar belirlenecek anket üzerinden halk sektör profesyonelleri tarafından aday gösterilecektir.

1.2. Her 4 kategoride en çok aday gösterilen 10’ar influencer, Halk Oylamasına girme hakkı kazanacaktır.

1.3. Halk oylaması inflowawards.com ve/veya partner iletişim mecrası adresi üzerinden olup, 3 Ekim 2021 saat 09.00 itibari ile başlayıp, 30 Kasım saat 18.00’de son bulacaktır.

1.4. Halk oylamasında her kişi sadece birer defa olmak şartı ile oy kullanma hakkına sahiptir.

 

2. Jüri Ödülleri Kategorisi: 

2.1. Tüm Jüri Ödülleri başvuru olmaksızın Jüri tarafından belirlenecektir. 

2.2. Jüriye sunulacak olan listeler influencer pazarlama alanında kullanılan çeşitli ve bağımsız yazılımlar ile kategori gereklilikleri göz önünde bulundurularak, kriterlere uygun bir şekilde hazırlanacaktır. 

 

Değerlendirme, jüri heyeti değerlendirmesi ve halk oylaması olarak 2 ayrı şekilde gerçekleşecektir. En İyi Instagram Influencer’ı, En İyi Youtube Influencer’ı, En İyi TikTok Influencer’ı, En İyi Twitch Influencer’ı kategorileri üzerinden değerlendirmeye tabii tutulacak olan Influencerlar’ın ödül sahibi olmaya hak kazananı halk oylaması ile belirlenecektir. 

Jüri Ödülleri'nde ise jüri üyelerinin değerlendirmesi ve puanlaması sonucunda her kategorinin ödül almaya hak kazananı belirlenmiş olacaktır.